Ilgai brandinome mintį apie vieną išsamią, nuolat atsinaujinančią festivalių svetainę internete. "ManoFestivalis.lt" ant žemės nusileido 2012-ųjų balandį, festivalių Lietuvoje gausa pritrenkdamas mus pačius ir pirmuosius mūsų lankytojus. Domimės jais negailėdami savo resursų – tiek laiko, tiek kūrybinių, tiek piniginių. Mūsų tikslas – pateikti objektyvią ir įdomią informaciją tikriems festivalininkams bei festivalių besidairantiems. Tikimės, jog šioje svetainėje įdomu jų ieškoti ir taip pat paprasta juos surasti.

Vis dar laikome "platų žvilgsnį" festivalių programų turinio atžvilgiu, kreipdami dėmesį į įvykių turimas tradicijas, idėjinį tęstinumą ir ciklą. Esame sužavėti festivalių įvairove ir neišsenkančiu organizatorių noru juos rengti, todėl norime, jog Mano, Tavo ir Mūsų visų festivalis niekada nesibaigtų!

Tiems, kurie yra neabejingi idėjinei, savanoriškai "ManoFestivalis.lt" veiklai, primename, jog esate laisvi priimti sprendimą skiriant 2 % dalį nuo savo sumokėto pajamų mokesčio. Būsime dėkingi.

Rekvizitai:
VšĮ "Mano Festivalis"
Kodas 302944446
Bankas AB "Swedbank", a /s LT117300010134447387

Jeigu turite klausimų arba norite prisijungti prie mūsų komandos
susisiekite su mumis el.paštu info@manofestivalis.lt

Informacijos talpinimas svetainėje ManoFestivalis.lt festivalių organizatoriams yra nemokamas.

užpildyti nebūtina, jeigu festivalis baigiasi tą pačią dieną
 • Gintarė Kašelionytė (Dzintars)

  Vieną šalto vasario dieną ji tarp minčių gijų sugavo "ManoFestivalis.lt" satelitą. Šiandien festivalinės temos it malūnas sukasi svetainėje ir kitose platformose, kalendorius pildosi įvykiais, o Gintarė važiuoja į juos fotografuoti, daryti įžvalgų ir parsivežti įspūdžių. Ji labai džiaugiasi kūrybingais ir aktyviais žmonėmis, prisijungusiais prie šio nepriklausomo projekto. Dar ji mano, kad:

  1. Gyvenimas per daug paradoksalus ir nežabotas, kad būtų nuobodus.
  2. Katės gerai supranta muziką.
  3. Festivaliai ir panašūs renginiai yra pati geriausia plotmė saviraiškai, išsilaisvinimui ir augimui.
  4. Visos svajonės turi turėti terminus.
 • Dominyka Gucevičiūtė – Gaudytoja

  Dominyka - "ManoFestivalis.lt" fotografė, savo kadrais užfiksuojanti pačius emocionaliausius festivalių veidus ir akimirkas. Į komandą įsijungė su pretenzingu pareiškimu: "Jūs nemokat fotografuoti. Gal galiu pabandyti aš?". Ambicinga mergina studijuoja fotografiją ir mano, kad:

  1. Festivaliuose ji būna tokia pati kaip ir visur, tik dešimtkart daugiau... Ji prie steidžų atiduoda visą save, palieka juos visiškai išsitaškiusi. Be to, bendrauja su kuo daugiau nepažįstamų žmonių.
  2. Tobula fotografija yra su judesiu, natūralia emocija ir gal viskas aukštyn kojom – taip kaip ir mūsų galvose didžiąją gyvenimo dalį viskas būna.
  3. Labiausiai džiuginantys dalykai yra saulė, muzika, draugai, šypsenos, gėlės, darbas ir kūrybinė veikla.
  4. Canon 550D yra gerai, bet nepakankamai (todėl geidžia kito fotoaparato).
  5. Festivalio gerumą užtikrina muzika, žmonės ir galėjimas būti "be ribų".
 • Dovi Valiuškytė – rave on = life on

  Ryškios lūpos, žibančios akys, emocionali greitakalbė ir besaikis noras reivinti – tai Dovi – festivalių liūtė, praėjusį sezoną aplankytų openair‘ų skaičiumi aplenkusi visus kolegas. Dovi nepamatysi stebėtojos – vertintojos pozicijoje. Ji festivalį "perfiltruoja" savo pačios kūnu, visuomet aktyviai dalyvaudama ir parveždama "tikrą įspūdį". "ManoFestivalis.lt" redakciją savaitgaliui pasibaigus (dažniausiai pirmadienį arba antradienį) pasiekia Dovi žinutės – buvo brutal, buvo reivas, arba turiu keletą "picų" (nuotraukų – red. pastaba)... Dar Dovi mano, kad:

  1. Festivalių paskirtis yra paskaninti gyvenimą. Paturbinti prisiminimus. Jausti tavyje tvyrantį ON!
  2. Blogiausias dalykas gyvenime yra štilis;
  3. Drugeliai, paukšteliai, gėlytės ir visos kitos panašios tattoo "grožybės" žaloja akis. "Kiekvieną kartą pamačius, norisi nudirti odą".
  4. Geram reivui reikia totalaus išskridimo, totalaus atsidavimo muzikai, susiliejimo su ja ir grimzdimo gilyn gilyn gilyn.. iki pat Marianų įdubos...
 • Erminas Ambrasas – Kažkur dingęs

  Manofestivalizmu Erminas užsikrėtė atėjęs į interviu, kurio metu buvo kalbinamas kaip aktyvus festivalių savanoris. 2012-aisiais 5 festivaliuose savanoriavęs Erminas, pagaliau suprato, jog apie juos rašyti lygiai taip pat smagu, kaip ir juose triūsti. Ypatingai daug teksto Erminas mėgsta patiekti apie kino festivalius arba visokius renginius po stogu. Visada žvelgia iš esmės t.y. buvo gerai arba blogai. Erminas galvoja, kad:

  1. Labiausiai mėgsta žmonių apsuptį, chaosą, vakarus mieste, filmus, turinčius idėją, kreivą ir kokybiška muzika. Na ir žinoma "shitcorą".
  2. Labiausiai nemėgsta užsitęsusio nieko neveikimo, tuščio šaldytuvo ir šildymo sezono;
  3. Festivaliuose būna atsipalaidavęs, matomas arba nematomas.
  4. Snobas yra žmogus, per daug nostalgiškai žvelgiantis į gerus kūrinius.
  5. Į eketę jis galėtų šokti dėl Audrey Tautou.
 • Gintarė Margytė – kokybės prižiūrėtoja

  Nepaisant moteriškai gležnos išvaizdos, Gintarė turi tvirtą kumštį. Dėl jo visada neabejinga gramatinėms klaidoms ir paviršutiniškiems straipsniams. Gintarė moka siūlyti naujoves ir pareikšti savo nuomonę, jeigu klausimai per ilgai ieško savo atsakymų. Dar ji:

  1. Mėgsta nuovokius ir nekrapštančių nosies, nesėdinčius vietoje, linksmuolius žmones.
  2. Festivaliuose turi devynias rankas, tris galvas, šešiolika kojų, daugybę akių ir ausų - ne žmonėms gąsdinti, bet tam, jog spėtų ir patūsinti, ir pailsėti, ir įspūdžių milijoną parvežti.
  3. Jeigu galėtų grįžti į praeitį, tuomet būtinai apsilankytų hipių jūroje Woodstock'69 9.
 • Inga Kūrybingas-Perkūnas Ulevičiūtė

  Daug dirba, daug kalba, visada kažkur skuba ir nors, jos manymu, laiką mes tik įsivaizduojame, niekur niekada nespėja. Visada truputį neišsimiegojusi. Vairavo automobilį vardu "žibutė" (mėlynas honda civic), dabar bando prisijaukinti 4 Golfą. Turi puikų humoro jausmą, paslapčių ir dar:

  1. Bijo vabzdžio, širšių, vapsvų, žodžiu kas gelia.
  2. Mano, kad svarbiausias dalykas festivalyje yra gera kompanija.
  3. Nepakenčia melo.
  4. Daug linksminasi ir aktyviai lanko kultūrinius renginius.
 • Kristina Vrubliauskaitė (Žvirblis) – inspiratorė

  "Būvimas ČIA ir DABAR. Jokių atsigręžimų į ateitį arba į praeitį! Tu esi ČIA!!!" – taip Kristina apibūdina buvimą festivalyje. Ši "rami", o kartais iš tiesų rami, empatiška asmenybė prisilietė prie "ManoFestivalis.lt" kaip fėja, bendram darbui įkvėpdama kitus "ManoFestivalis.lt" narius. Dar Kristina:

  1. Festivaliuose ji būna kaip žvėriukas… Truputį išsitepęs, truputį išalkęs, truputį pavargęs, bet laimingas! "Juk nieko nėra nuostabaus už voliones ir čilą festivalio pievose ir šokius iki paryčių basomis."
  2. Baigė matematiką, kad išmoktų tai, ko labiausiai nemokėjo.
  3. Mano, kad joje yra apsigyvenusi paukščio esybė, todėl dažnai atranda ypatinga ryšį su paukščiais, jie jai tokie mieli, kad nori sutraiškyt.
 • Kristupas Optimistas Naraškevičius

  Kristupas rašo daug, gerai ir apie viską. Neprasilenkia su objektyvumu, bet dažnai turi savo nuomonę. Perdėm normalus čiūvakas, kuris galvoja, kad geros kavos kaina svyruoja nuo 3 iki 6 litų. Studentas visgi. Drauge su fotografe Dominyka – jie nepamainomas apžvalgininkų tandemas festivaliuose. Išsiųsti jie abu parveža puikiausią (riebų) atsiliepimą su minimaliu redagavimo poreikiu ir šūsniu gražių kadrų. Kristupas nepalaužiamas optimistas. Jis mano, jog:

  1. Trys svarbiausi dalykai festivalyje yra muzika, publika ir nuotaika (bet nuotaika vis dėlto yra svarbiausia).
  2. Labai juokinga skaityti apie žmones, prieš pranašaujamą pasaulio pabaigos datą besikrausčiusius gyventi į bunkerius bei apie komiškas politinio pasaulio aktualijas.
  3. Į jo grojaraštį gali sutilpti daug - nuo nostalgiškų "Depeche Mode", "Oasis" ar "Aerosmith" iki šių dienų elektroninės muzikos dievukų "Flume", "Shlohmo", "Ta-ku" ar lietuvių "Napo", "ba.", Vaiperio ar "Fingalick", nuo ausis kraujuot priversiančio dubstep'o ir trepūchos iki melancholiškų pianino garsų.
  4. Artimai rašė Alberas Kamiu ir Antanas Škėma.
 • Marozas (liudininkas)

  Marozas yra "ManoFestivalis.lt" starto liudininkas - būtent jis iššovė šampaną, kai pirmasis lietuviškas festivalių kalendorius pradėjo veikti. Jis, beje, taip pat gali paliudyti, kad admin'as Skerla egzistuoja ne tik Gintarės galvoje, o ir iš tikrųjų. Kartais ateina į susirinkimus pasidalinti idėjomis, bet šiaip į festivalius nevažiuoja, nes darbas suvalgo laiką, o katinas - pinigus. Marozas taip pat:

  1. Nebijo šalčio (daa-a);
  2. Džiaugiasi katėmis ir parduotuvėse verkiančiais vaikais (pastarieji primena kokios didelės gali atrodyti mažos bėdos);
  3. Domisi ne žmonėmis ir svetimais požiūriais (priešą reikia pažinti);
  4. Susipažindamas neklausia ir neatsimena vardo;
  5. Vardan sporto gina nepopuliarius požiūrius ir kišasi visur kur tik nereikia;
  6. Laikosi duoto žodžio, todėl niekada nieko nepažada.
 • Miglė Narkevičiūtė – racionalioji

  Miglės atsiradimas žymi antrojo "ManoFestivalis.lt" sezono pradžią. Bebaigiamų komunikacijos studijų paraginta, ji vieną dieną nukrito tarsi iš dangaus ir apibėrė naujienų skiltį įdomiais interviu ir taisyklingomis apžvalgomis. Aktyvi 2013 metų festivalinikė Miglė mano, jog:

  1. Menas yra kiekviename gyvenimo iššūkyje įžvelgti galimybę. Ir reikalingas tam, kad įneštų daugiau ryškių spalvų į kasdienybę.
  2. Keisčiausias dalykas festivalyje yra švarūs toi toi tualetai visas festivalio dienas, tiek ryte, tiek vakare, tiek naktį…
  3. Svajonių vyras yra... kažkur Freizerio saloje ir gano ten kengūras... Arba ir ten jo nėra.
  4. Dienos grožio miegas festivalyje yra būtinas.
 • Pelkinis

  Žmogus, galvoje perintis auksinius kiaušinius. Visada savitas. Visada paslaptingas ir mokantis festivalį ne tik išjausti, bet ir klampiai perteikti. Pradžioje svarstėme, ką daryti su jo psichodeliškais rašiniais. Po to pagalvojome, kad jie yra kaip tik tai, ko mums trūksta. Pelkinis labai:

  1. Švenčia visatos gimimą, kuris vis vyksta dabar ir dabar;
  2. Mėgsta žmones, jais mėgaujasi ir mėgaujasi. Pats būna žmogumi (ar bent stengiasi būti). Dar stengiasi būti geresniu žmogumi, ir mėgsta mėgautis tokiais, gražiais, besijuokiančiais, nerūpestingais ir mylinčiais žmonėmis.
  3. Festivaliuose būna laimingas ir šventiškai nusiteikęs, būna vasaros ir vandens sūnus, žemės ir dangaus vaikas, geriantis ir tirpstantis grožio ir paslapties tėkmėje;
  4. Galvoja, kuo fizinkai skiriasi nuo menininkų... turbūt tuo pačiu kuo ir meninkai nuo fizikų - niekuo. "Tiek fizikas tiek menininkas, jei tik pasiekia laisvę, byloja apie kosmoso grožį ir nuostabumą, o jei laisvės nepasiekia tiesiog kuria naudingus daigtus - stilingas kėdes, interjerines aliejinių dažų dėmes ar lazerinius nano virtuvės kombainus."