Kinas


Kaunas

Anime Nights 2013

Jau 8-us metus iš eilės vyksiantis didžiausias Kaune bei seniausias Lietuvoje japoniškos animacijos ir japonistikos renginys "Anime Nights" kaip ir kasmet, taip ir šiemet vienys tiek Anime fanus, tiek ir tuos, kurie nėra abejingi unikaliam kinui.

"Anime Nights" yra vienas iš didžiausių festivalio "InfoShow" renginių, kurį organizuoja ir puoselėja Kauno Technologijos Universiteto Informatikos fakulteto studentų atstovybė InfoSA. Vienas iš renginio siekių – supažindinti tiek Lietuvos, tiek užsienio žiūrovus su vis populiarėjančiu ir savitu kino žanru – japoniška animacija (Anime).

Kasmetinis ir jau turintis tradicijas renginys "Anime Nights" spėjo užsitarnauti savo vardą tarp gerbėjų, tad šiemet, kaip ir kasmet, dviejų naktų ir dienos tarp jų laikotarpyje vyks gausybė pamėgtų pramogų:
Geriausių sezono Anime filmų bei serialų peržiūros!
Kultinio Cosplay kostiumų bei pasirodymų konkursas!
Anime gerbėjų kurtų AMV peržiūros bei Manga darbų paroda! Manga stiliaus piešimo, Origami popieriaus lanktymo bei Japoniškos kaligrafijos dirbtuvės!
Tradicinio japonų maisto degustacijos!


Filmai – kultūros paminklai, sukurti konkrečių kultūrų, kurie atspindi šias kultūras bei, savo ruožtu, gali jas paveikti. Filmai yra laikomi svarbia meno forma, populiarios pramogos šaltiniu, turinčia didelę galią šviesti ir apmokyti piliečius. Vizualiniai kino elementai suteikia filmams universalią bendravimo galią.
Mūsų tikslas yra vienyti, supažindinti bei džiuginti veržliu ir spalvingu Anime pasauliu!

Laisvės al. 54
Kaina
15-25 Lt, + vyksta nemokama programa
Renginio vieta
Laisvės al. 54
Daugiau informacijos rasite
www.animenights.lt

Dieninė dalis nemokama.
Naktinės dalys : viena naktis - 15lt, abi naktys - 25lt.

Panašūs festivaliai