Muzika


Kėdainiai

Broma Jazz'17

Rugpjūčio 18-20 dienomis Kėdainiuose įvyks penktasis tarptautinis džiazo festivalis „Broma Jazz“. Istorinio Kėdainių senamiesčio kiemai, aikštės, gatvelės taps pavaldžios muzikai. Džiazas skambės M. Daukšos viešosios bibliotekos kiemelyje, naujoje džiazo aikštelėje „Namukas“, Reformatų bažnyčioje, Karmelitų vienuolyno kiemelyje, Daugiakultūriame centre, Rotušėje ir viešbutyje-restorane „Grėjaus namas“.

Penktojo festivalio programą stengėmės paruošti atsižvelgdami į Jums labiausiai patikusias veiklas bei formatus, o taip pat šiais metais kartelę dar ir kiek kilstelėjome – festivalis vyks tris dienas. Penktosios „Bromos“ programoje – devyni stiprūs ir skirtingi pasirodymai. Nuo improvizacinės muzikos šėlsmo ir free džiazo iki diksilendo, kamerinės muzikos ir džiazo jungčių. 

Festivalio senbuvis Liutauras Janušaitis į Kėdainius pasikvietė VDU kamerinį orkestrą bei tarptautinį projektą „Boylston Jazz Quartet“. Pirmajame „Broma Jazz“ festivalyje mus išmetę į improvizacinę stratosferą „Ąžuoliniai Berželiai“ prisijungė kompanijos ir grįžta su šokių muzikos programa „Top Dance Music“. Gimtąją sceną aplankys „Reinless“ su Jievaru Jasinskiu priešakyje, festivalyje debiutuos „Lithuanian JJazz Ensemble & The Backs“, koncertuos „Hop Hop Dixieland“ kolektyvas, na o pagrindinį šeštadienio jam session atidarys „Proof Quintet“. Sekmadienį kviesime popietei su „Trio Infiltrators“, o atsisveikinsime su Jumis jaukiame Kėdainių Rotušės kiemelyje su „Edgar Sabilo International Jazz Quartet“. 

Muzikos programą apipins ir kiti įvykiai: senamiestyje šurmuliuos tradicinis blusų turgus, savo pasirodymus surengs lindyhopo šokėjai, čia ir dabar įspūdžius fiksuos dailininkai ir fotografai. Miestiečiai, senamiesčio amatininkai, kavinukės ir restoranai, turizmo centras ir Kėdainių muziejus į šventišką šurmulį aktyviai įsitrauks su savo idėjomis bei pasiūlymais festivalio lankytojams. Svečiams atvykusiems iš toliau pasiūlysime apsistoti patogioje vietoje įsikūrsiančiame palapinių miestelyje. Pasilikome dar šiek tiek vietos staigmenoms ir Jūsų veikloms, tad - 

Kviečiame kartu švęsti mūsų pirmąjį jubiliejų! 

Kėdainių senamiestis
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Kėdainių senamiestis
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Panašūs festivaliai