Kinas


Panevėžys

Europos kinas ir dieną ir naktį

Festivalyje bus rodomi 14-kos Europos šalių filmai, pelnę prestižinių kino festivalių apdovanojimus bei žiūrovų ir kritikų pripažinimą. Festivalio metu iš viso planuojama parodyti beveik 40 filmų iš skirtingų Europos šalių. Į programą įtraukti tarptautinio publikos ir kino kritikų pripažinimo sulaukę filmai, atspindintys ne vien tik šių dienų kino meno raidos tendencijas, bet ir aktualias visuomenės problemas.

Iškilmingo festivalio atidarymo metu kovo 21 d. 19 val. rengiama išskirtinė naktinė kino programa, kurios metu dvejose kino salėse bus rodomi 6 filmai, vienas iš jų "Juodojo kraujo brolija" (Die Schwarzen Bruder, rež. Xavier Koller, 2013, Vokietija).
Filmą "Juodojo kraujo brolija" (Die Schwarzen Bruder, rež. Xavier Koller, Vokietija, 2013) pristatyti atvyksta pagrindinis aktorius Waldemar Kobus. Taip pat Liūneno kino festivalio direktorius Michael Wiedemann.

Festivalio atidaryme taip pat dalyvaus užsienio šalių ambasadoriai, kino filmų režisieriai, aktoriai ir kiti garbūs svečiai. Gyvai koncertuos akordeono virtuozas Nerijus Bakula, bus patiekiami prancūziški naktipiečiai.

KC GARSAS Respublikos g. 40, Panevežys
Kaina
10- 30 Lt
Renginio vieta
KC GARSAS Respublikos g. 40, Panevežys
Daugiau informacijos rasite
www.garsas.lt

Panašūs festivaliai