Kinas / Kūryba / Muzika / Šokis / Sportas


Vilnius

JUDESY

Festivalis JUDESY - muzikos, judesio ir veiklų festivalis, skatinantis ne tik keliauti, pažinti, atrasti, bet visų šių dalykų apsuptyje ir kurti. Judėjimas čia įprasminamas įvairiomis išraiškos formomis - tai ir sklindantys muzikos garsai, šokis, fotografijoje užfiksuotos judesio akimirkos, kupini veiksmo kelioniniai filmai bei netikėtai persipynusios kitos veiklos.

Festivalis JUDESY unikalus savo koncepcija, nuolat kintantis ir suburiantis skirtingus žmones į vieną bendrą erdvę, čia susitinka kelionių mylėtojai, filmų kūrėjai ir fotografai, menininkai ar tiesiog vietoje nenustygstantys veiklūs žmonės. Festivalis siekia, kad kiekvienas į jį užsukęs rastų sau tinkamos veiklos! Šiais metais festivalis JUDESY vyks vasario 23 d. aktyvaus laisvalaikio centre – Kablyje.

Iš filmo "Dviračiais per Altajų"

Festivalio dieninėje programoje galima bus susipažinti su aktyviais žmonėmis bei organizacijomis ir išgirsti daugybę įkvėpiančių pasakojimų! Įkvėpiančios istorijos: - keliautojų komanda – "Špikis" pasakos apie ekologinį, alternatyvų keliavimo būdą po pasaulį – dviračiais; - parasparnių komanda "Skraidom.lt" – pasakos apie skrydį paraspaniu ir galimybes to išmokti; - apie dvasinę ekstremalaus meno discipliną – parkūrą, kalbės komanda "MamGrow"; - apie naująjį cirką išgirsite iš šiuolaikinio cirko trupės "Antigravitacija" atstovų; - apie snieglentes, kaitus, burlentes pasakos – "Surfhouse"; - apie laipiojimo meną ir kaliones į kalnus – "Montis Magia" komanda; - apie ekstremalias keliones kalnų tarpekliais – "Xgenomas"; - apie skraidantį kovos meną "Capoeirą" kalbės – "Ficag.lt" atstovai ir daug kitų. Taip pat dienos metu festivalyje bus galima sudalyvauti įvairiose dirbtuvėse. "Montis Magia" komanda kvies išbandyti alpinizmo sieną ir plačiau susipažinti su laipiojimo subtilybėmis. Šiuo metu viena aktyviausiai veikiančių parkūro komandų "Antigravitacija" surengs pasirodymus ir kvies visus susipažinti su ekstremalaus meno disciplina - parkūru. "Capoeira" meistrai kvies išbandyti skraidantį meną, o "Lindyhop.lt" komanda pajudėti šokio ritmu. Vienoje iš aktyvaus laisvalaikio centro erdvių bus galima žiūrėti ir kelioninius filmus, filmų peržiūrų metu bus pristatytas filmas "Dviračiais per Altajų", apie keliautojus dviračiais įveikusius Altajaus respubliką. Taip pat žiūrėsim filmus apie ektremalias keliones baidarėmis kalnų upėmis, konjoningą – keliavimo būdą kalnų tarpekliais ir daugelį kitų smagių vaizdų! Festivalyje bus pristatyta ir fotografijų paroda, kurioje judesio tematiką atitinkantys, užfiksuoti aktyvūs kadrai. Fotoparodą pristatys aktyvių kadrų medžiotojai "Goodlife Photography" komanda, Ringailė Barkauskaitė, parasrniais skraidantys ir vaizdus fiksuojantys Dainius Liegus bei Darius Gudukas ir taip pat Viktorija Grušaitė.

Projektas YOKO MONO

Vakarinėje festivalio JUDESY programoje skambės muzika. Pasirodymus surengs ir į muzikinę kelionę pakvies grupė "Such‘a‘trip", lindyhop‘erių pamėgti save vadinantys gatvės svingo ansambliu – "Rythm Junkies", niekada vienodo pasirodymo nesurengę ir nuolat vis kitokie, freestyle‘riai – "Jama & W" bei tituluočiausio Lietuvos plokštelių meistro DJ Mamanios ir geriausio "T.Ė.T.Ė" apdovanojimuose nominuoto būgininko Josh McClung muzikinis projektas – Yoko Mono. Ir tai dar ne viskas! Taip pat festivalyje judesį kurs: Taikūs Garsai ir Ju Ragganaut, Gonzaless, svečias iš Mauricijaus Dj Maxi ir daugelis kitų. Vakare JUDESY galima bus išmėginti save, ant stacionarių dviračių staklių ir susikauti – "Kulšių kovose", pamatyti senųjų dviračių parodą, kurią surengs dviratininkų bendruomenė – "RetroSpin", festivaliautojus puoš "Let‘s Hair" komanda ir dar daug visko! 

Aktyvaus laisvalaikio centras "Kablys", Kauno g. 5, Vilnius
Kaina
23 - 33 Lt
Renginio vieta
Aktyvaus laisvalaikio centras "Kablys", Kauno g. 5, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com
Bilietų pirkimo puslapis
netrukus

Panašūs festivaliai