Muzika


Klaipėda

Karklė - 2013 Live Music Beach

"Karklė 2013 Live Music Beach" – tai ketvirtus metus vyksiantis tarptautinis gyvos muzikos festivalis ant jūros kranto. Šiais metais fiesta vyks rugpjūčio 16-18 dienomis, tarp Klaipėdos ir Palangos įsikūrusiame viename seniausių žvejų ir gintaro gaudytojų kaimelyje. Įstabi gamta, geriausia muzika, originalūs menai, festivališkos pramogos ir pozityvi publika į Karklę visus sukvies Žolinių savaitgalį.

Gyvos muzikos paplūdimyje veiksmas kunkuliuos 6 scenose: Pagrindinėje ir Kopų scenoje išgirsite geriausiai grojančias ir festivalio veidą atspindinčias, tarptautinį populiarumą pelniusias grupes; elektroninės, roko, latino ir alternatyvios muzikos klubuose gros geriausios Lietuvos ir užsienio grupės, didžėjai, sugebėsiantys pateisinti kiekvieno klubo atstovaujamą muzikinį stilių.

Festivalyje savo pasirodymus atliks per 60 žymių ir talentingų kūrėjų bei atlikėjų. Tūkstančiai gerų komentarų, išskirtinė atmosfera ir nuotaika skatina festivalio organizatorius nesustoti ir šią vasarą sukurti Lietuvoje įspūdingiausią muzikos ir menų renginį neregėto grožio vietoje, kurią supa bangų ošimas, aukšti Olandų kepurės skardžiai ir lietuviški paplūdimiai. Muzikos ir pramogų škvalas užlies visus festivalininkus, atvykusius į ketvirtąjį "Karklė 2013 Live Music Beach".

Šiais metais festivalyje planuojame per 70 originalių ir jaunatviškų pramogų, kurios įtrauks vandens sporto mylėtojus, aktyvių ir ekstremalių pomėgių gerbėjus, bei tiesiog ramų poilsį pasirinkusius lankytojus.

Hipiška tematika ir laisvos emocijos tiesiog susilydė su mūsų fiesta, tarytum šis festivalis jau vyktų per 50 metų. Šiais metais mes raginame mylėti ir būti mylimiems, nes meilė sukūrė pasaulį ir meilė yra ta varomoji energija, kuri suka žemę.

Mes per daug laiko praleidžiame "on line" facebook‘e ar skype, todėl kviečiame ištrūkti į vietą, kurioje jums nereikalingi išmanieji telefonai, nes čia tiesiog nėra ryšio. Čia Meilė, Laisvė ir Muzika, čia Karklės muzikos ir menų oazė, kuri laukia tavęs...

Per 3 metus festivalis pasižymėjo nerealiais augimo tempais ir jau 2012 metais buvo pasiektas maksimalus žiūrovų skaičius. Todėl 2013 metais populiarus užrašas, kurį turėtumėte rasti www.tiketa.lt pavėlavę nusipirkti bilietus, bus: "Išparduota" arba "sold out".

Tad jei niekada nebuvai ar nori pakartoti tai, kas žodžiais sunkiai nusakoma, imk bilietą "Tiketoje" šiandien, ir atsidurk ten, kur pasaulis ir emocijos apsiverčia aukštyn kojom - festivalyje Karklė – 2013 LIVE MUSIC BEACH !!!

Karklės kaimas
Kaina
80 Lt
Renginio vieta
Karklės kaimas
Daugiau informacijos rasite
www.karkle.com
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai