Muzika / Vasaros (open air)


Klaipėda

Karkle Live Music Beach 2014

"Karklė 2014 Live Music Beach" – tai didžiausias tarptautinis muzikos ir meno festivalis Lietuvoje, vykstantis ant jūros kranto, įstabių kopų ir magiškos gamtos fone.

5-tojo festivalio data "REZERVUOTA" – šventinį Žolinių savaitgalį, rugpjūčio 15 – 17 d. Festivalis kviečia būti kartu kerinčioje erdvėje su populiarios muzikos atlikėjais iš viso pasaulio, spalvingomis pramogų ir menų kolonomis, nepamirštamų emocijų bei išskirtinių žmonių apsuptyje.

Gyvos muzikos paplūdimyje bus įrengtos 6 scenos: "Pagrindinė scena", "Kopų scena", "Electronic stage", "Underground stage", "Beach stage", "Rock club", kuriuose muzika dalinsis per 80 įvairaus žanro artistų. Šių metų fiestoje be muzikos gausos prognozuojamas pramogų, menų ir pasaulio virtuvių škvalas, užliesiantis festivalio pievas net iki jo prieigų.

Festivalis "Karklė – Live Music Beach" garantuoja stiprius 3 dienų kurortinius pojūčius, kuriuos sujungia renginyje natūraliai susikūrusi laisvės, meilės ir muzikos formulė, kuri kiekvienais metais suburia tūkstančius žmonių būti kartu, džiaugtis, dalintis, mylėti, pajusti, atrasti, išvysti ir realaksuoti festivalyje prie jūros. Hipiška dvasia alsuojantis įvykis yra tarsi ikona šių dienų hipiškai atmosferai, kuri puikiai atsispindi renginyje: poilsiautojų transas, saulės vonios, jūros purslai, birus smėlis drabužiuose, "vežanti" kokybiška muzika, tarp dalyvių sklindatis pozityvumas sujungia margas dalyvių širdis į visumą, bei dar kartą įrodo, kad renginys vertas vieno iš sėkmingiausiai vyksiančių festivalių vardo, o gal net ir vasaros festivalių sostinės statuso Lietuvoje.

Festivalis nesiruošia sustoti ar paisyti gravitacijos dėsnių ir kviečia visus į "5*****" festivalinį kruizą, kuriame jums liks tik maloni dilema, kaip viską spėti išmėginti, išgirsti ar pamatyi. Penktasis festivalis "Karklė’14 Live Musci Beach" laukia jūsų rugpjūčio 15-17 d. Draugai grįžta, gamta ruošiasi, svajonės pildosi !!!

KARKLĖ 2014 LINE - UP: 
Tinie Tempah (UK)
HIM (FIN)
Charli XCX (UK)
Inner Circle (JM)
Marijonas Mikutavičius
Lyapis Trubetskoy (BY)
Leon Somov & Jazzu
Zdob si Zdub (MD)
G&G Sindikatas
Naktinės Personos
Dub Mafia (UK)
Ewert and The Two Dragons (EE)
Golden Parazyth
Mantas
GJan
Keymono
Linas Adomaitis
The Sound Poets (LV)
Colours of Bubbles
Ieva Narkutė
Baltasis Kiras
Hit - Kick 

Karklės kaimas, Klaipėdos rajonas
Kaina
85-105 LT
Renginio vieta
Karklės kaimas, Klaipėdos rajonas
Daugiau informacijos rasite
www.karkle.com
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai