Kinas


Vilnius

Kino Pavasaris | Vilnius International Film Festival

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje. Per daugiau nei dvidešimt metų jis tapo šalies kultūrai ypač įtakingu ir labiausiai lankomu renginiu.

Šiemetinis festivalio šūkis - „Kai sustoji – pabunda vaizduotė“, kuriuo „Kino pavasaris“ kvies bent dvi savaites sulėtinti kasdienybės tempą, stabtelėti gero kino seanse ir su atgijusia vaizduote patirti kokybišką laiko slinktį.

24-tą kartą vyksiantis „Kino pavasaris“ kvies pamatyti naujausius, didžiausiuose pasaulio kino festivaliuose pristatytus ilgametražius bei trumpametražius filmus, o rasti sau artimą juostą padės penkios filmų programos bei tradicinės komandos narių rekomendacijos.

Festivalis prasidės garsiojo teatro ir kino režisieriaus Kirilo Serebrenikovo filmu „Vasara“ (rus. „Leto“), kuris buvo baigtas kurti namų arešto sąlygomis. Tai – romantiška ir maištinga kelionė į 9-ojo dešimtmečio Leningradą (dabartinį Sankt Peterburgą), kurio pogrindyje griaudi roko muzika, gimsta legendinė grupė „Kino“ su charizmatiškuoju V. Cojumi, o jaunimui laisvę simbolizuoja „The Beatles“, Bobas Dylanas, Davidas Bowie, „The Doors“ ar „Sex Pistols“, kuriuos taip pat girdime filme.

Kaip ir kasmet, festivalio metu, balandžio 2–4 d., kino profesionalus į tarptautinę kino industrijos konferenciją sukvies „Meeting Point – Vilnius“. Plačiau apie renginį skaitykite: kinopavasaris.lt/lt/apie-meeting-point

Visas festivalio naujienas rasite: kinopavasaris.lt/lt/naujienos

Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Panašūs festivaliai