Sportas


Kaunas

Lenktynių festivalis Autoplius FAST LAP

„Autoplius Fast Lap” yra unikalus automobilių lenktynių festivalis visose Baltijos šalyse. Tai kokybės ir geros nuotaikos simbolis

„Autoplius Fast Lap” - tai įvairaus veiksmo derinys, vykstantis vienoje vietoje visą dieną bei pritraukiantis daugiau nei 4000 žiūrovų. Tai didžiausias renginys „Nemuno žiedo“ trasoje, taip pat vadinamoje Kačerginėje.

Time Attack.
Renginio epicentras yra greičiausio rato lenktynės „Time Attack“. Į jas susirenka gausybė - nuo paprastų iki itin modifikuotų, net 1000 AG išvystančių, automobilių. Vilniečiui, daugiakartiniam čempionui, odontologui Jonui Poškui su 700 AG “Mitsubishi Lancer EVO VIII” iššūkį mes kauniečių komanda „Xtra Racing“, paruošusi 1000 AG tokį patį kaip ir Jono automobilį. Prie kovos prisijungs latvis Marekas Matvejevas, jau kartą nugalėjęs šiose lenktynėse su itin lengvu ir greitu „Lotus Exige“. Taip pat laukiama naujų žvaigždžių!

Wolf Race.
Žiūrovų mėgstamiausia dalis yra azartiškosios „Wolf Race” lenktynės. Virš 60 specialiai paruoštų automobilių gerą popietę varžysis tarpusavyje 10 ratų sprinto važiavimuose. Niekas neabejoja, kad lenkimų, veiksmo ir emocijų bus apstu! Driftas - Šerykla. Į specialią drifto trasą, pramintą „Šerykla“, sugūžės tiek drifto naujokai, tiek meistrai. Gerą pusdienį jie treniruosis ir efektingai slidinės šonu gražia vorele, o iškart po „Wolf Race” varžysis „Drift Limbo” rungtyje. Motociklų akrobatas Aras Gibieža. Lietuvis, priimtas į pasaulio profesionaliausių „Red Bull” atletų gretas, atliks triuką, kurio dar niekam nešovė į galvą atlikti „Nemuno žiedo“ trasoje. Taip pat Aras aplankys drifto trasos „Šeryklos“ dalyvius ir kaip lygiavertis varžovas slys šonu motociklu kartu su automobiliais!

Prekeivių kampelis.
Tiek suaugę, tiek jauni festivalio dalyviai čia galės surasti ir įsigyti įvairių su automobiliais susijusių aksesuarų, kurių paprastai prekybos centruose nerasite. Tačiau tai - ne viskas. Lenktynėms muzikinį foną sukurs metų DJ - SWIX , profesionalūs komentatoriai nušvies veiksmą trasoje, o svetingus lenktynininkus lydės nuostabios Fast Lap merginos!

Gaižėnėlių km., Kauno raj.
Kaina
9 EUR
Renginio vieta
Gaižėnėlių km., Kauno raj.
Daugiau informacijos rasite
www.fastlap.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Panašūs festivaliai