Kinas / Kūryba / Muzika / Vasaros (open air)


Vilnius

Loftas Fest'17

Jau šeštus metus iš eilės, menų fabrikas LOFTAS rudenį pasitiks kviesdamas į urbanistinį muzikos ir menų festivalį Loftas Fest.

Šiemet festivalis, kviečiantis su šūkiu, kad miestas turi akis ir ausis, kai „Loftas“ atveria duris, vyks rugsėjo 8-9 dienomis. Jau galite ruoštis plačiau atverti akis ir ištempti ausis – jūsų lauks net 2 dienos pramogų, 4 muzikos scenos, kvapą gniaužiantys meno performansai ir spektakliai, Lietuvos ir užsienio meno kūrinių parodos po atviru dangumi ir net naktinė mados mugė bei kino teatras.

Festivalis tęsia tradiciją – šiemet „Loftas Fest“ vėl bus padalintas į dvi zonas – mokamą ir nemokamą. Pastaroji apims kone visą festivalio teritoriją. Nemokamai galėsite mėgautis net trejomis muzikos scenomis, kuriose pasirodys daugybė Lietuvos ir užsienio muzikantų, „Open Gallery“ parodomis po atviru dangumi, meno performansais, naktine mados muge ir kino teatru. Nemokamoje zonoje įsikurs ir didžiulė gatvės maisto bei barų alėja.

Mokama bus vienintelė festivalio zona – tai vidinė „Lofto“ scena, kurioje pasirodys pagrindiniai šių metų „Loftas Fest“ atlikėjai.

NEMOKAMOJE ZONOJE:

AUDIO: 
Melomanai festivalyje išgirs tiek vienus įdomiausių šiuolaikinių Europos muzikos atlikėjų, tiek ryškiausias Lietuvos grupes - muzikos stiliai varijuos nuo elektronikos, techno, drum'n'bass, beats, breaks iki hip hopo. 

EUROPAVOX
Viena festivalio scenų bus dedikuota Europavox. „Loftas“ jau antrus metus yra vienas iš septynių šio tarptautinio muzikos mainų projekto partnerių ir nuolat seka, kas gi naujo vyksta Europos muzikos scenose. „Europavox“ akiratyje, kaip ir „Lofto“ – perspektyviausi, dėmesio verti Europos muzikantai, todėl „Loftas Fest“ festivalyje šiemet bus pristatyti net dešimt vienų įdomiausių muzikinių Europos atradimų.

WHATSNEXTINMUSIC?
„Loftas Fest“ festivalyje įsikurs legendinė „Sofa Koja“ scena. Joje pasirodys jaunos, bet labai perspektyvios grupės iš visos Europos. Pasirodyti šioje scenoje pretendavo daugiau nei 100 grupių, tačiau atrinktos buvo tik geriausios.

MUSICCONFERENCE
Festivalio metu vyks ir muzikos konferencija What’s Next in Music?, į kurią, iš visos Europos atkeliaus įtakingiausi muzikos industrijos profesionalai. Į „Loftas Fest“ atvyksiantys muzikos agentai, prodiuseriai ir festivalių organizatoriai ne tik dalinsis savo patirtimi, bet ir patys leisis į paieškas – pro ausis žada nepraleisti „Loftas Fest“ grosiančių Lietuvos ir užsienio grupių.

MORECOMINGSOON

VISUAL:
OPENGALLERY
Kasmet „Loftas Fest“ lankytojai kviečiami ne tik klausytis, bet ir žiūrėti – stebėti, matyti ir pamatyti. Neveltui „Loftas Fest“ pristatomas ne tik kaip muzikos, bet ir menų festivalis – jame itin daug dėmesio skiriama vizualiesiems menams. Šiemet festivalio idėja yra atgaivinti buvusių fabrikų sienas ir erdves, suteikiant joms naują veidą ir gyvybę, todėl ypatingas dėmesus bus skiriamas streetart piešiniams ant sienų. Festivalyje rasite ir po atviru dangumi vykstančias „Open Gallery“ parodas, kuriose savo darbus, įvairias instaliacijas, modernaus meno skulptūras pristatys ne tik Lietuvos, bet ir užsienio menininkai.

ARTSTAGE
Didžiulėje „Art Stage“ scenoje festivalio lankytojai galės mėgautis netikėtais performansais, gatvės teatro spektakliais ir kerinčiais šiuolaikinio šokio pasirodymais.

CINEMA
Tradiciškai festivalyje įsikurs ir naktinis kino teatras, kuriame jūsų lauks intriguojanti kino programa.

URBAN:
UptownMarket NightShopping
Net ir pailsus nuo muzikos ir menų, palikti festivalio teritorijos nesinorės. „Loftas Fest“ įsikurs naktinė mados mugė „Uptown Market: Midnight Shopping“, kurioje bus galima net tik įsigyti festivalių ir naktinių vakarėlių gerbėjams aktualių gėrybių: nuo vinilinių plokštelių iki stilingų aksesuarų ar drabužių, bet ir ten pat, festivalyje, pakeisti savo įvaizdį.

Švitrigailos g. 29, Vilnius, Lithuania
Kaina
Netrukus bus prekyboje
Renginio vieta
Švitrigailos g. 29, Vilnius, Lithuania
Daugiau informacijos rasite
www.menufabrikas.lt

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai