Kinas / Kūryba / Mokslas / Muzika


Kaunas

RAFES 2015

Vasaros festivalių maratonas prasideda su didžiausiu Lietuvoje studentišku festivaliu RAFES! RAFES siūlo jau dabar kalendoriuje ryškiai pasižymėti gegužės 8-ąją. Jos metu ne tik KTU Studentų miestelį, bet ir visą Kauno miestą drebins jau 34-ąjį kartą vyksiantis RAFES festivalis, žadantis daug pramogų ir geros muzikos.

Penktadienio vakarą vyksiantis uždaromasis festivalio koncertas sukvies geriausius lietuvių atlikėjus ir didžiulį būrį kokybiškai muzikai neabejingų žmonių. Jau įprasta, kad atlikėjai pasirodo net keliose skirtingose scenose, todėl kiekvienas koncerto dalyvis gali rasti tai, kas atitinka jo muzikinį skonį. Anksčiau atmosferą kaitino Electronic I, Liūdni Slibinai, Dapa deep, Lilas ir Innomine, Red Hot Chilli Peppers project, Rimas Šapauskas ir kiti. Norintys galėjo nueiti į pirtį ar apžvelgti visus iš viršaus šokinėdami su guma. Geros nuotaikos ir turiningo laisvalaikio netrūko niekam.

Visa tai vyko pernai, o šiemet festivalio organizatoriai žada dar daugiau garso, šviesų, atrakcijų ir pramogų bei siūlo vyti šalin niūrias mintis ir optimistiškomis nuotaikomis laukti pavasario, nes atšilus orui veiklos tikrai netrūks.

Studentų g. 50, Kaunas
Kaina
Nuo 4.50 EUR
Renginio vieta
Studentų g. 50, Kaunas
Daugiau informacijos rasite
www.rafes.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietupasaulis.lt

Panašūs festivaliai