Muzika / Senieji amatai / Šokis


Švenčionys

Romuvos stovykla "Baltiškos vestuvės - tradicijos pritaikymas"

Taigi šių metų stovykla - apie vestuves. O tiksliau, apie baltiškų vestuvių tradicijos pritaikymą šiandienoje.
Jei jau senai esate susituokę – kviečiame atvykti, sužinoti, pažinti ir perduoti vestuvių tradicijas savo vaikams!
Jei dar neplanuojate tuoktis – vadinasi turite laiko ir galimybių susipažinti su tradicijomis ir planuoti svarbiausias gyvenimo apeigas.
O gal kaip tik planuojate vestuves? Vadinasi tikrai jums!
O gal susituoksite stovykloje?
Tegul sukas vestuvės, skamba, dainos, groja muzika!
STOVYKLOS PROGRAMOJE:
- Apeigos
- Paskaitos
- Amatų dirbtuvės
- Pasidainavimai su apeiginio folkloro grupe "Kūlgrinda"
- Žygiai
- Naktišokiai
- Žolinės šventė
- taip pat degs laužai ir garuos kvepiantis vakariene didysis stovyklos katilas. Visus kviečiame įsikurti patogiai savo atsivežtose palapinėse. Vietos palapinių miesteliui stovyklos sodyboje tikrai daug. Kasdien vakarienei gaminsime Krivio košę, kuria galėsite vaišintis kiekvienas. Jūsų patogumui kiekvieną dieną bus galimybė užsisakyti pietus, kuriuos atveš iš gretimame kaime esančios kavinės. Tuo tarpu jūs galėsite leisti laiką amatų užsiėmimuose ar paskaitose. Pusryčiais ir užkandžiais pasirūpinkite patys. Stovyklos dalyviai paprastai būna vaišingi ir mėgsta maistu dalintis, todėl įsidėkite ne tik sau, bet ir geram kaimynui pavaišinti. Išduodame paslaptį pirmą kartą atvyksiantiems – sodyboje labai skanus vanduo, todėl visus gėrimus palikite namuose arba dar geriau – parduotuvėse.
Pažadame nupjauti ar numinti takelį iki ežeriuko, kur jūsų jau laukia uodai ir maudynės. Vandenį pašildysime tiek, kiek leis rugpjūčio saulė. Bet mėgstantiems šaltesnį vandenį visada bus galimybė pasisemti gaivinančio šulinio vandens.
Dar keletas formalumų, kurie yra visiškai neįdomūs, bet tikrai svarbūs. Jei jums 16 ir daugiau metų, esate pakankamai suaugęs ir galite savimi pasirūpinti. Jeigu 16-tas gimtadieni į jūsų duris dar nepasibeldė – atvykite su vyresniu šeimos nariu, giminaičiu ar draugu, kuriuo pasitiki jūsų tėvai, bet geriausia – atvykite su visa šeima!
Registracija į stovyklą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLBHFg_6TSbnQi-YXl44Uv9l6CUOL_HxoWTVqcAnhj_0V-Ug/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR0WikgUINI0Ceq4PJFUumv3vItz6FIUSXFwjrSKg7jwefsp3rGk3MAW2IQ

Dvarčiškių kaimas, LT-18147, Sariai, Lietuva
Kaina
10-40 eur
Renginio vieta
Dvarčiškių kaimas, LT-18147, Sariai, Lietuva
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Panašūs festivaliai