Muzika


Kaunas

Senamiesčio Žiogas

"Senamiesčio žiogas" - nuo 2007 metų rengiamas dainuojamosios poezijos festivalis, kurį sudaro penki renginiai šiltuoju metų laiku. Festivalis sulaukia vis didesnio publikos susidomėjimo ir tampa gražia vasaros tradicija Kaune.

Projektas unikalus tuo, jog jame pristatomi ne tik garsūs Lietuvos bardai, tokie kaip G.Storpirštis, A.Giniotis, K.Smoriginas, A.Kaniava, O.Ditkovskis bei kt., bet ir pradedantieji kūrėjai, kuriems dalyvavimas koncerte yra proga pasirodyti didelei auditorijai ir užkrėsti ją savo jaunatviška energija. Dainuojamosios poezijos koncertams, kurie pasižymi ypatingu atlikėjo ir publikos bendravimu ir artumu, labai svarbi aplinka, todėl festivalio koncertai rengiami Kauno Senamiesčio kiemeliuose.

Tai dar viena proga kauniečiams bei miesto svečiams pasidžiaugti jaukiomis ir šiltomis mūsų miesto erdvėmis, kurios kiekvieną "Senamiesčio žiogo" koncertą yra papuošiamos jaunųjų menininkų. Artimiausias festivalio koncertas vyks birželio 8 d. 19 val. Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje, Kaune.

Festivalio atodarymas vyks birželio 8 d. 19 val. Pirmajame koncerte pasirodys "Keistuolių teatro" aktorius, režisierius, bardas Aidas Giniotis, jauna tačiau stulbinančiai talentinga atlikėja Ieva Narkutė, svečias išDidžiosios Britanijos Vincent Long ir švečias iš Austrijos Stefan Rausch, kurie pristatys savo šalių autorinės dainos tradicijas. Renginio metu kiemelį papuoš juvelyrikos darbų paroda, o "Mažojo dailininko dirbtuvėlė"  kvies pačius mažiausius lankytojus 3-7 m. vaikučius pasidaryti stebuklingus vasaros paukštelius koliažo technika.

 

Paskutiniame renginyje, rugsėjo 7 dieną, 19.00 val. pasirodys:

• ANDRIUS KANIAVA ir grupė
• ANDRIUS KULIKAUSKAS ir JUSTĖ KAZAKEVIČIŪTĖ
• GRUPĖ "BALTASIS KIRAS"
• FOLKLORO ANSAMBLIS "ALE VA"

 

Ryšių istorijos muziejaus kiemelis "837", Rotušės a.
Kaina
20, 30, 40 Lt
Renginio vieta
Ryšių istorijos muziejaus kiemelis "837", Rotušės a.
Daugiau informacijos rasite
www.idejugarazas.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

www.facebook.com/idejugarazas

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai