Kinas


Ukmergė, Šiauliai, Panevėžys, Klaipėda, Kaunas, Vilnius

Tarptautinis moterų filmų festivalis Šeršėliafam

Kartu su pavasariu kovo 1 - 9 d. į Vilnių sugrįžta ir tarptautinis moterų kino festivalis "Šeršėliafam", šiemet skaičiuosiantis jau aštuntus savo gyvavimo metus. Festivalis kaip ir kasmet vyks Vilniaus kino teatruose "Pasaka" ir "Skalvija" bei žiūrovus į kino sales kvies Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Ukmergėje. Žiūrovus pasitiksiantis intriguojančiu šūkiu "Mes jas stebime!", daugiau nei savaitę truksiantis kino renginys visą savo dėmesį dedikuos naujausiai moterų režisierių kūrybai.

Festivalio programą sudaro moterų režisierių kurti darbai iš daugiau nei 10 šalių. Kino festivalis "Šeršėliafam" taip pat pristatys net tris tarptautinį pripažinimą pelniusių, kino avantiūristėmis laikomų moterų kūrėjų darbus, tarp kurių – viena garsiausių ir ekstravagantiškiausių avangardinio kino moterų pasaulyje čekė Vera Chytilova.

"Šeršėliafam" festivalyje bus galima išvysti ir Eugenijos Pleškytės filmų retrospektyvą bei naktį praleisti kino teatre "Pasaka", stebint naujausius moterų režisierių kurtus trumpametražius filmus. Festivalio metu į Lietuvą atvyks "Doris" manifesto įkūrėjos iš Švedijos, kurios pristatys savo veiklą ir surengs konferenciją. "Doris" manifestas siekia tyrinėti, kaip vystosi filmo pasakojimas, kai jis yra sukurtas moters. Be šios konferencijos festivalis "Šeršėliafam" pakvies į ne vieną renginį, skirtą moterų kinui.

Stebėkite "Šeršėliafam"!

Šv. Ignoto g. 4/3, Vilnius
Kaina
14 Lt
Renginio vieta
Šv. Ignoto g. 4/3, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.serseliafam.com
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Panašūs festivaliai

 • Vilniaus tarptautinis kino festivalis "Kino pavasaris"

  Vilniaus tarptautinis kino festivalis "Kino pavasaris"

  2014 metais jau 19 kartą vyksiantis festivalis daugeliui žmonių asocijuojasi ne tik su kokybišku gero skonio kinu, bet ir su rimtomis diskusijomis, susitikimais su žinomais Lietuvos ir užsienio kino žmonėmis, įvairiausiais švietėjiškais projektais bei original...

  Plačiau

 • RAFES festivalis'13

  RAFES festivalis'13

  Gegužės 5d. prasideda didžiausias ir studentiškiausias "RAFES festivalis". Festivalio renginiai truks savaitę laiko

  Plačiau

 • Lotynų Amerikos dienos "In Latino" 2013

  Lotynų Amerikos dienos "In Latino" 2013

  Ar įmanoma per savaitę pamatyti bent didžiąją dalį Lotynų Amerikos, nors ir truputį pažinti kelių šalių kultūrą: pasižiūrėti keletą filmų, paragauti nacionalinių patiekalų, paklausyti muzikos, išgirsti literatūros kūrinių, sutikti įdomių žmonių, aistringai paš...

  Plačiau