Kūryba


Vilniaus fejerija 2015

Rugsėjo 26 d. vilniečius ir miesto svečius jau septintąjį kartą kvies į Vingio parką vienintelis Lietuvoje fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA 2015. Išskirtinis festivalis sostinę užlies įspūdingomis fejerverkų spalvomis ir raštais. Iki sutemų linksminsimės su Lemon Joy ir Poliarizuotais stiklais!

Fejerverkų konkursinėje programoje dalyvaus 3 pirotechnikų komandos:

LIUYANG JINSHENG FIREWORKS (Kinija)

VII tarptautinis fejerverkų festivalis pagaliau sulauks pirotechnikų komandos iš Kinijos. Šioje šalyje ir buvo išrasti fejerverkai, tad iki dabar čia gilios šio meno tradicijos. JINSHENG FIREWORKS pirotechnikos versle dirba daugiau kaip 5 dešimtmečius ir yra pelniusi garbės vardą „China Time-Honored Brand". Įmonė ne tik gamina fejerverkus – jai atstovaujanti pirotechnikų komanda yra sukūrusi ir pademonstravusi per 1000 didžiausio masto ugnies šou visame pasaulyje: futbolo čempionatai Prancūzijoje ir Brazilijoje, taip pat Kinijos, Malaizijos, Honkongo bei kitų šalių nacionalinės šventės. Ji dalyvavo tarptautiniuose fejerverkų festivaliuose Filipinuose, Makao, Ispanijoje ir tapo prizininke, o Vokietijoje pelnė auksą.

ARNIKA (Estija)

Ši pirotechnikų komanda daugybės fejerverkų festivalių prizininkė, visada žiūrovų dėmesiui pateikianti ypatingą programą. Daugiau kaip du dešimtmečius pirotechnikos įmonės ARNIKA kuriami fejerverkai puošia pagrindinius Estijos sporto ir meno renginius. Jos meistrų pasirodymai pasižymi taikliai parinkta muzika, subtilia režisūra ir kerinčiu įspūdingumu – nepakartojami ugnies spektakliai danguje. ARNIKA yra daug dėmesio sulaukiančių fejerverkų festivalių organizatorė.

FEURWERKE JOST (Austrija)

Fejerverkų festivalio rengėjai didžiuojasi, galėdami šių metų fejerijoje pristatyti šią didmeistrių komandą. Tai pirotechnikos renginių lyderiai ne tik Austrijoje, bet ir Europoje. FEURWERKE JOST programos alsuoja aistra, kūrybiškumu ir įstabiomis formomis. Įsimintinus fejerverkų projektus austrų pirotechnikai parodė svarbiausiuose tarptautiniuose sporto renginiuose ir koncertuose: UEFA „Euro 2008“ Vienoje, „Formulė – 1, „Truck-World Cup“, pasaulinėse buriavimo žaidynėse, „Seefestspiele Mörbisch“ ant didžiausios Europoje ežero scenos, taip pat „The Cannes Lions and the Romy-Gala“ ir kt. Ši komanda yra žymiausių fejerverkų festivalių Čekijoje, Lenkijoje, Kroatijoje, Belgijoje, Italijoje, Maltoje, Ispanijoje, Vokietijoje ir Monake prizininkė arba nugalėtoja.

Kiekvienos pirotechnikų komandos muzikinį fejerverką sudarys trys dalys.

Pirmoje komandos kurs fejerverką pagal tą pačią muziką. Tai grupės „Scorpions” žinomiausių dainų popuri. Ši rungtis žiūrovams parodys, kaip fejerverkų meistrai interpretuoja esant vienodoms sąlygoms. Antroje kiekviena komanda parodys fejerverką pagal muziką, atspindinčią šalies nacionalinį savitumą. Trečioje – fejerverkų programa pagal laisvai pasirinktą muziką.

Vakarą vainikuos Lietuvos pirotechnikos ir fejerverkų profesionalų įmonės BLIKAS parodomasis fejerverkas ir lazerių šou.

Festivalio programos esmė – meniškai pagal muziką atliekami fejerverkai. O Vilniaus Vingio parko estrada ir jos prieigos – puiki erdvė stebėti fejerverkus.

Tokiame unikaliame renginyje apsilankyti būtina!

Į fejerverkų festivalį siūlome pakviesti savo įmonės darbuotojus arba klientus. Galite rinktis įvairaus dydžio atskiras erdves, kuriose svečiai galės pabendrauti, pasivaišinti ir patogiai stebėti unikalų renginį.

Vingio parkas, Vilnius
Kaina
Nuo 14 EUR
Renginio vieta
Vingio parkas, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
fejerija.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Panašūs festivaliai

 • Senamiesčio žiogas 2015

  Senamiesčio žiogas 2015

  Devintus metus rengiamas, didžiausias Kauno mieste dainuojamosios poezijos festivalis

  Plačiau

 • Lotynų Amerikos dienos "In Latino" 2013

  Lotynų Amerikos dienos "In Latino" 2013

  Ar įmanoma per savaitę pamatyti bent didžiąją dalį Lotynų Amerikos, nors ir truputį pažinti kelių šalių kultūrą: pasižiūrėti keletą filmų, paragauti nacionalinių patiekalų, paklausyti muzikos, išgirsti literatūros kūrinių, sutikti įdomių žmonių, aistringai paš...

  Plačiau

 • Anima mundi 2014

  Anima mundi 2014

  Festivalio programoje numatomos penkios parodos, tarptautinė konferencija. Numatyta labai plati kūrybinių dirbtuvių programa, jas ves menininkai iš įvairių šalių. Kviečiame dalyvauti menininkus ir intelektualus, jaunimą ir šiaip neabejingus menui, kūrybai ir k...

  Plačiau