Vilnius Mama Jazz

Nuo 2002-ųjų metų sostinėje vyksta spalvingas, jokių stiliaus rėmų nevaržomas festivalis "Vilnius Mama Jazz". Jo scenoje galima išgirsti ir išvysti visko: nuo pasaulinių žvaigždžių "all stars" projektų ir šiuolaikinio postbopo iki nebyliojo kino gyvo įgarsinimo bei "Led Zeppelin" kūrinių aranžuočių. Margą festivalio programų įvairovę vienija trys esminiai veiksniai: kokybė, originalumas ir aktualumas.

Tarptautinis džiazo festivalis kasmet sėkmingai įgyvendina svarbiausius užsibrėžtus tikslus: pristatyti Lietuvos publikai įdomius užsienio džiazo reiškinius; suteikti jauniems menininkams palankią erdvę nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose.Nors solidžią festivalio programos dalį sudaro pasaulyje gerai žinomų atlikėjų projektai, "Vilnius Mama Jazz" scena atvira ir tai muzikai, kuri nėra įvertinta prestižinėmis "Grammy" statulėlėmis ar palankiomis "DownBeat" recenzijomis. 
 
Galimybė groti tarptautinėje "Vilnius Mama Jazz" scenoje suteikiama ir brandiems meistrams, ir jauniems muzikantams. Daugelis jų savo "festivalinę karjerą" pradeda naktinių jam session erdvėje.
 
Svarbu paminėti, kad kuriančiam jaunimui šiame tarptautiniame festivalyje skiriamas ypatingas dėmesys: "Vilnius Mama Jazz" rengia ne tik koncertus, bet ir iškilių muzikantų meistriškumo pamokas.
 
Jam session – tai vieta, kur susitinka jaunimas ir pripažinti muzikantai. Jų muzikavimas tampa ne tik įspūdinga pramoga publikai, bet ir vertinga pamoka akademiniam jaunimui. 
Akistatos su džiazo milžinais, netikėti atradimai, nacionalinio džiazo puoselėjimas bei gaivus naujų vardų ir naujų vėjų srautas – visa tai iš tiesų gali sutilpti viename festivalyje. Bent jau to kryptingai siekia ribų nepripažįstantis "Vilnius Mama Jazz".
 
Rusų dramos teatras, Basanavičiau g. 13
Kaina
33 - 73 Lt
Renginio vieta
Rusų dramos teatras, Basanavičiau g. 13
Daugiau informacijos rasite
www.vilniusmamajazz.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietai.lt

Panašūs festivaliai