Muzika / Šokis / Vasaros (open air)


Visaginas

Visagino Country 2018

Smagi vasara baigiasi kantri muzika...
Ir taip jau dvidešimt penktąjį kartą, tad
Jubiliejinis XXV – asis tarptautinis kantri muzikos festivalis
VISAGINO COUNTRY 2018


laukia Jūsų Visagine rugpjūčio 24 ir 25 dienomis!
Čia atvykę ir, prisijungę prie skrybėlėtųjų visi geros gyvos muzikos gerbėjai, dvi dienas ir naktis mėgausitės atomine muzika, draugiška atmosfera, įvairiomis pramogomis ir atrakcijomis, nuostabia gamta ir ežero gaiva, čia būtinai susitiksite seniai matytą bičiulį, įgysite naujų draugų bei patirsite nepakartojamų įspūdžių. Ir nesvarbu kiek jums metų – suaugę ar vaikai, visi atras sau kažką įdomaus ir naujo, turiningai bei smagiai praleis savaitgalį.


Šiemet festivalyje pamatysite ir išgirsite: Brendan Monaghan (Airija), Lonstar ir grupė (Lenkija), „Willie Jones Band“ (JAV/Slovakija), „Baylou“ (Australija), „The Music Road Pilots“ (Olandija), Max Tyler (JAV), „Klova - Belkin Band” (Lietuva), Mindaugo Briedžio grupė (Lietuva), Leonardas Rinkevičius (Lietuva). Festivalio scenoje pasirodys visada žiūrovų laukiama kultinė grupė „Jonis“, o festivalio signataras Virgis Stakėnas ir vėl džiugins fanus naujais bei visų pamėgtais gerai žinomais kūriniais. Šių metų festivalio žvaigždė - Sarah Jory ir „The Next Level“ (Didžioji Britanija / Olandija), daugelis mūsų bičiulių dar gerai pamena Sarah Jory įspūdingą pasirodymą VIII-ajame festivalyje.
Jubiliejinis festivalis paruošė jums ir ypatingų pramogų. Šeštadienį kviesime į amerikietišką šeimų BBQ su virtuvės šefu Ruslan Bolgov. Į tradicinį festivalio atidarymo paradą suvažiuos senoviniai automobiliai iš Amerikos. Turėsite progą iš arti pamatyti kolekcininkų automobilius, o gal ir pasivažinėti pavyks. Taip pat kviesime pabandyti įveikti mechaninį bulių ir dar daug kitų smagių atrakcionų ir suaugusiems, ir vaikams.

Parko g. 2A, Visaginas, 31140
Kaina
6.00 - 16.00 eur
Renginio vieta
Parko g. 2A, Visaginas, 31140
Daugiau informacijos rasite
visaginocountry.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietai.lt

Panašūs festivaliai