Muzika


Visaginas

Visagino country 2019

Susitikime VISAGINO COUNTRY festivalyje!
Rugpjūčio 23–24 dienomis sukite ratus į Visaginą! Čia kasmet iš visos Lietuvos bei užsienio šalių atvyksta visi, neįsivaizduojantys vasaros be geros gyvos muzikos – be kantri muzikos!
Atvykę ir prisijungę prie skrybėlėtųjų, mėgausitės įtraukiančia muzika, draugiška atmosfera, smagiomis atrakcijomis, nuostabia gamta bei ežero gaiva. Čia Jūs būtinai sutiksite seniai matytą bičiulį, įgysite naujų draugų bei patirsite nepakartojamų įspūdžių. Ir nesvarbu kiek jums metų – visi atrasite sau kažką įdomaus ir naujo, turiningai bei smagiai praleisite dar vieną puikų besibaigiančios vasaros savaitgalį. O po dviejų pašėlusių parų atsisveikindami pažadėsite vieni kitiems kitąmet vėl čia susitikti!
Šiemet festivalyje pamatysite ir išgirsite: Jessica Lynn (JAV), „The Interstate Express" (JK), „Allwoods" (Ispanija), „Ukulele Band“ (Italija), Gaelle Buswel (Prancūzija), Sentiment Falls (Švedija), J. Tex & „The Volunteers" (Danija), Marina Kapuro (Rusija), Carolina & „The Lucky Ones" (Lenkija). Lietuvai atstovaus grupė "The Road Band" ir country tėvas Virgis Stakėnas, kuris, kaip visada, be geriausių savo dainų, pagros ir kažką naujo.
Ar bus dar kas nors ypatingo? Žinoma! Sekite mūsų naujienas svetainėje www.visaginocountry.lt bei facebook paskyroje ir sužinosite.
Iki susitikimo „Visagino country 2019“!

Parko g. 2 C
Kaina
Nuo 10 eurų
Renginio vieta
Parko g. 2 C
Daugiau informacijos rasite
www.visaginocountry.lt
Bilietų pirkimo puslapis
bilietai.lt

Panašūs festivaliai

 • Loftas Fest'18

  Loftas Fest'18

  Miesto festivalis

  Plačiau

 • Senamiesčio Žiogas 2014

  Senamiesčio Žiogas 2014

  Dainuojamosios poezijos festivalis "Senamiesčio žiogas" – tai jaukūs vakarai po atviru dangumi su širdžiai miela muzika, parodomis ir kūrybinėmis dirbtuvėmis

  Plačiau

 • Afrikos dienos 2012

  Afrikos dienos 2012

  Festivalis "Afrikos dienos 2012" šiemet kviečia ateiti ir atrasti kvapą gniaužiančią, stebinančią, viliojančią Afriką, kuri jau gegužės mėnesį bus pasiekiama ranka ir prabils garsais, judesiais bei spalvomis

  Plačiau