Kinas


Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Marijampolė, Varėna, Alytus, Palanga, Anykščiai

Žiemos ekranai 2017

Elegantiška lietuviškos žiemos tradicija tapęs prancūziško kino festivalis „Žiemos ekranai” 2017 m. sausio 26 – vasario 10 dienomis kviečia susitikti dvyliktajį kartą. Festivalio pagrindinė programa „Susitikimai“ siūlys susipažinti su naujausiais jaunų ir jau publikai žinomų kūrėjų filmais. Atrinktieji filmai parodys paskutiniųjų metų kino tendencijas, augančią kino kūrėjų kartą. Karčiai juoksimės iš satyrinių filmų, atrasime jaunųjų režisierių kuriamą alternatyvųjį kiną, klydinėsime dar nelankytose šalyse, karštai diskutuosime dėl painių siužetų. 

Tuo tarpu festivalio retrospektyva atveš į Lietuvą ir klasiką, ir naujesnes juostas, kurios pasakos mums „(Ne)tikras istorijas“: atrinktieji filmai plėtos tiesos ir iliuzijos santykio temą, brauks ribą tarp dokumentikos ir fikcijos, o siužetai klaidins žiūrovą tarp tiesos ir melo.

„Žiemos ekranai” grįžta pas savo ištikimą publiką su šviežia, rūpestingai atrinkta programa, kuri nustebins, augins ir užgniauš kvapą kino mėgėjams net vienuolikoje Lietuvos miestų. Prancūziško kino mylėtojai laukiami Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės, Anykščių, Raseinių, Palangos kino teatruose bei kitose kino menui draugiškose erdvėse.
Šiemet „Žiemos ekranai” pirmąsyk atsiveria mažiesiems kino gurmanams – festivalio metu bus pristatyti du animaciniai filmukai vaikams.

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Marijampolė, Varėna, Alytus, Palanga, Anykščiai
Kaina
Tikslinama
Daugiau informacijos rasite
www.ziemosekranai.lt

Panašūs festivaliai