27-ąjį „Vilnius Jazz“ paskelbs ryškiausias Lietuvos avangardo atstovas Liudas Mockūnas

Jau spalio 7-ąją 27-asis šiuolaikinio džiazo festivalis „Vilnius Jazz“ pakvies į įžanginį koncertą sostinės salėje „Piano.lt“. Simboliška, kad improvizacinės muzikos fiestą paskelbs dažnas jos dalyvis, vienas ryškiausių avangardo atstovų Lietuvoje Liudas Mockūnas. 

L.Mockūnas

„Piano.lt“ salėje pučiamųjų virtuozas pirmą kartą pasirodys su pianistu ir akordeonininku Arnu Mikalkėnu bei kolega iš Norvegijos būgnininku Håkonu Berre. Šis trio tęsia ankstesnio Liudo kolektyvo „Mockūno Nuclear“, jungiančio džiazą, laisvąsias improvizacijas, sunkiojo roko ir „punk“ estetiką, idėjas.

L.Mockūnas kaskart pažeria staigmenų šalies džiazo festivaliuose prisistatydamas su dar negirdėtais menininkais, išbandydamas vis naujus instrumentų derinius.

Pastarųjų metų muzikanto atradimai buvo norvegų tūbininkas Larsas Andreasas Haugas, estų eksperimentininkai iš grupės „Heavy Beauty“. Praėjusiame „Vilnius Jazz“ festivalyje Liudas sužibėjo duete su vienu novatoriškiausių savo kartos JAV būgnininkų Williamu Hookeriu.

Bilietus platina Bilietų Pasaulis, kaina – 34 Lt.


Visiems festivalio "Vilnius Jazz 2014" abonementų turėtojams suteikiame nuolaidą (į nuolaidos laukelį įvest 8 skaitmenų abonemento ID numerį).

Dar pigiau galite įsigyti bilietą pirkdami išmaniuoju telefonu, turinčiu „Paysera“ arba „WioPay“ mobiliąsias pinigines. Išmaniuoju telefonu nuskenavę paveikslėlyje pateikiamą unikalų renginio QR kodą ir patvirtinus pirkimą, pirkėjas gaus elektroninį bilietą tiesiai į savo telefoną. 

Norėdami paskatinti išbandyti naujovę, skelbiame:  Nuskanuok ir apmokėk šį koduką Wiopay arba Paysera išmanaus telefono programėlėmis - antrą bilietą gauk nemokamai !