Festivalio "Galapagai" scenose – sausakimšus klubus renkantys vardai

Makdett / Galapagai

Rugpjūčio 1-2 dienomis Zaraso saloje įvyks spalvingas muzikos festivalis po atviru dangumi „Galapagai“. Jame tvyrančią rokenrolo dvasią, kurią diktuos vokiečių šaunuoliai „The Baseballs“, harmoningai paįvairins elektroninės muzikos meistrai. „Galapaguose“ pasirodys ir Lietuvoje ypač mylimi C.A.R.T – drum&bass atlikėjai iš Danijos, ne kartą nukėlę stogą sostinės menų fabrikui “Loftas”.

Tokio lygio festivaliuose kaip “Roskilde”, “Distortion” groję C.A.R.T šiemet pasirodys lietuvių “Galapaguose”. Kai C.A.R.T žengia į sceną, galima tikėtis teisingų žemų, šviežių bytų, aštrių miksų, ir visa tai su nepamirštamu MC Black Daniel priešakyje.

Kita šviežia „Galapagų“ naujiena - “The Sneekers”. Tai vienas populiariausių Lietuvos elektroninės scenos projektų.  „Sneekeriai“ žino, kaip surinkti sausakimšą Vilniaus klubą „Opium”, o neseniai žmonijai pristatė savo naujausią vaizdo klipą.

„Neteisėtai Padaryti” - žavūs savo sarkastišku požiūriu į aplinką mimai - ką tik įvykusio festivalio „Bliuzo naktys” dieninėje scenoje buvo sutikti išskėstomis rankomis. Minią žmonių subūrę vaikinai dabar ruošiasi „Galapagams”.

Kitas atlikėjas – Makdett, kuriantis puikia ritmika išsiskiriančią muziką, kuri skamba radijo eteryje ir užtikrintai renka peržiūras „SoundCloud”. Dažnas Vilniaus klubų “Opium” ir “Loftas” svečias, turintis ketverių metų intensyvios kūrybos bagažą, rugpjūčio pirmą savaitgalį pradžiugins festivalio „Galapagai" publiką. Makdett šiame festivalyje dalyvauja jau trečius metus, ir tik jam ruošia išskirtinį semi live pasirodymą, kurio metu atsiskleis ir kita - griežtesnė šio kūrėjo asmenybės pusė. “Nekantriai laukiu susitikimo su visa festivalio Šeima. Bus gerai. Nepamirškite tikrinti savo pulso", - sako Makdett.

Dar viena gera “Galapagų” žinia - kompanija „Multiks”, apšildžiusi „Lemon Joy” sausakimšame „Lofte”. O be to programoje – raganėlių grupė „Shamanna Bug“, „Posthumans“, „Z On A“, „Name-free“ ir daugybė jau anksčiau skelbtų atlikėjų: „Supersci“ (Švedija), Mr.Woodnote (Didžioji Britanija), Leon Somov & Jazzu, „Skamp“, Markas Palubenka, „Keymono“, BIX, „Liūdni slibinai“, „Lemon Joy“, Jurga, „Digital Digital“ (Estija), „Bez Bileta“ (Baltarusija), „Krambambulya“ (Baltarusija), „Karma“, „Baltasis Kiras“, „Colours of Bubbles“, „Beissoul & Einius“, MC Mesijus, Pushaz, „Garbanotas Bosistas“, „Bonafide3000“ (Izraelis), Margaret LIVE (Estija), „Curlykills“ (Estija), „Superskankers“ su Okym Riim (Estija). Liepos 17 d. bilietai brangs. Čia galite išgirsti “Galapagų” svečius: