Galapagų ir Lofto tandemas

Galapagų ir Lofto tandemas

Viktoras Diawara mano, jog "Galapaguose" sutiks "Lofto" lankytojų

Jau antrus metus iš eilės menų fabrikas "Loftas" prisijungia prie vieno didžiausių festivalių Lietuvoje  "Galapagai / Roko naktys" programos. Kaip ir praeitais metais, taip ir šiais "Lofto" vardu bus pavadinta viena scena, kurioje veiksmas pagal visas menų fabriko tradicijas rutuliosis iki paryčių.

""Galapagai" – puiki proga vasarą, kai menų fabrikas "Loftas" Vilniuje atostogauja, palaikyti muzikinę formą, gamtoje susitikti su savo nuolatiniais lankytojais, pasidalinti naujo sezono, kuris prasidės jau rugsėjį, planais", – sako menų fabriko vadovas ir muzikantas Viktoras Diawara.

"Loftas / Nissan Juke" scenoje šiemet pasirodys scenos naujokai ir jau įvertinti diskotekų vilkai. Pirmąją festivalio dieną, rugpjūčio 3-ąją užbaigs patogiem sportbačiam ir siautulingai šokių muzikai prijaučiantys duetas "The Sneekers", o antrąją – "Lofte", "Mados infekcijos" dūzgėje pernai koncertavę novatoriškos muzikos atstovai "Mimicry" iš Estijos.

Kaskart vis labiau iš kojų verčiančią programą atliks geri "Lofto" draugai hip hopo duetas "Dee & Kamy", roko dozę suleis "Colours of Bubbles", nuo realybės atitrauks kitas duetas "Jama & W" – pastarųjų kūryba gimsta čia ir dabar.

"Colours of Bubbles", grosiantys "Galapagai / Roko naktys"

Taip pat ant "Lofto" scenos lips pigiam popsui iššūkį metę "Multiks", "Reed No Brass", rokenrolistai "RoadKill", broliai dvyniai "Timohi", atrankas pasirodyti "Galapaguose" laimėjęs "XIII Fortas", estai "J Stanley" ir latviai "A.O.K.S".

Be to, V. Diawara žada ir naktinių muzikinių siurprizų, kurių liudinininkais taps festivalio lankytojai.