„Neringa FM Beachball FEST'16“ - dvi naktys pakrantėje

Ar daug festivalių Lietuvoje vyksta prie jūros? Turbūt pirmas galvoje sušmėžuojantis atsakymas yra „Karklė – Live music Beach“, tačiau patyrinėjus giliau, galima atrasti ir daugiau pakrantės perlų.

Neringa FM Beachball Fest'16

Sumaniusiems aplankyti pamažu šylančią jūrą dar birželio mėnesį, rekomenduojame apsilankyti Nidoje, radijo stoties „Neringa FM“ kolektyvo organizuojamame paplūdimio festivalyje „Neringa FM Beachball FEST'16“.

Itin maža kaina (16.20 EUR abiems festivalio dienoms) pasižymintis tinklinio ir muzikos įvykis, siūlo ne tik varžytis ar stebėti tinklinio varžybas, dalyvauti gatvės šokių turnyre, bet ir klausytis lietuvių Ministry of Echology,Keymono, „Baltasis Kiras“ bei ispanų ISEO&DODOSOUND gyvų pasirodymų. Paplūdimio smėlį hip-hop'o, regio, fanko, tropiniais bytais, disko ir cumbia muzika kaitins didžėjai, nuo darbų pavargusias galvas gairins jūros vėjas, aplinkui trypčios gražūs žmonės, liepsnos laužai.

Festivalio organizatoriai kviečia atvykti į Nidos paplūdimį ir jame įsikurti ilgąjį Joninių savaitgalį, birželio 24-26 dienomis. Vėliau bus daugiau, nes kol kas gausiai neaprašytos datos (liepos 16-17 ir rugpjūčio 13-14), suprask, bus šio pirmojo vakarėlio tęsinys.

Gintarė, MANOFESTIVALIS.LT