"Satta Outside" skelbia pirmuosius vardus

\"Satta Outside\" skelbia pirmuosius vardus

Jau šeštą kartą vasaros pabaigoje pasiklausyti elektroninės muzikos ir pašėlti jūros bangose pakviesiantis "Satta Outside 2012" paskelbė ir pirmuosius festivalio scenoje pasirodysiančius atlikėjus.

Rugpjūčio 10-12 dienomis Šventosios vasaros estradoje ir jos apylinkėse susirinkusius šokių muzikos gerbėjus kojas judinti privers Austrijos elektroninės muzikos dievaitis Dorian Concept, Cinnaman iš Olandijos, dubstep/grime atstovas iš Didžiosios Britanijos – MRK1, bei jo tautiečiai džiazuojantys "The Greg Foat Group".

Didžiojoje festivalio šokių palapinėje ryškiausiai spindės Dorian Concept žvaigždė. 2010 metais į "Sattos" fiestą taip ir neatvykusio prodiuserio pasirodymas šiemet taps vienu pagrindinių festivalio akcentų. Jau du kartus Vilniuje lankęsis Dorian Concept Rugpjūčio mėnesį pagaliau užsuks ir į Lietuvos pajūrį.

Didžėjų ir elektroninės muzikos kūrėjų gausiame "Satta Outside 2012" festivalyje taip pat pasirodys ir XXI amžiaus džiazo meistrai iš Londono – "The Greg Foat Group". Gyvą pasirodymą surengsiantys britai per dvejus metus jau spėjo įrašyti du albumus, kurių programą ir pristatys šių metų festivalyje.

Tautiečiams iš Anglijos kompaniją palaikys ir dubstepo bei grime ritmais Šventąją drebins MRK1 arba Mark One. "Planet µ" narį ir "Virus Syndicate"  prodiuserį, kaip ir  Dorian Concept bus galima išvysti šokiams subalansuotoje didžiojoje "Sattos" palapinėje.

Dar vienas gerai žinomas užsienio didžėjus šių metų "Satta Outside" programoje, tai olandas Cinnaman iš "Audio Culture". Vienas ryškiausių beats stiliaus atstovų visame pasaulyje jau penkerius metus savo pasirodymais drebinantis geriausius Amsterdamo klubus bei pagrindinis "Colors" nakties rezidentas šiemet pasirūpins ir gera "Satta Outside" dalyvių nuotaika.

Atveždami į festivalį elektroninės muzikos pažibas organizatoriai taip pat pasirūpino, kad ir kuo daugiau tautiečių turėtų galimybę juos pamatyti gyvai. Jau visai netrukus svečiose šalyse gyvenantys lietuviai bei mūsų šalį norintys aplankyti svečiai galės festivalio bilietus įsigyti ir per tinklapio "Resident Advisor" bilietų platinimo sistemą "RA Tickets".

O mes siūlome prisiminti kas vyko pernai: