"Velnio akmenyje" ilsėtis neleis švedai WOLF

Wolf

Muzikos festivalis "Velnio akmuo" sunkiosios muzikos mėgėjams "atveža" švedų heavy metalo pažibą – WOLF.

Grupės istorija prasidėjo nuo kaktomuša susidūrusių jaunystės draugų, kurie, prieš dvidešimt metų pagauti įkvėpimo, nusprendė, jog vienintelė galimybė išgirsti tikrąjį metalą yra groti jį patiems. Prisijungus dar vienam bendraminčiui, gimė grupė WOLF.

Iškart po debiutinio albumo išleidimo jaunieji švedai pribloškė muzikos kritikus ir susirinko aukščiausius įvertinimus prestižiškiausiuose Europos metalinės muzikos žurnaluose. Nuolatos koncertuodami ir drebindami įvairius festivalius, WOLF sulaukė tarptautinio pripažinimo.

WOLF patys save apibūdina kaip senosios mokyklos heavy metalo atstovus. Dėl puikiai išlaikyto žanrui būdingo skambesio jie neretai lyginami su tokiomis grupėmis kaip IRON MAIDEN ar JUDAS PRIEST. Tačiau grupė pripažįsta, jog turi ypatingą, savą braižą, kuriam nusakyti geriausiai tinka epitetas "wolfiškas".

Taip apibūdinamos originaliai atliekamos, ypatingai techniškos gitaros partijos ir nežabota energija. Būtent savo nepaprastu veržlumu ir sugebėjimu išjudinti net didžiausius paniurėlius WOLF žada nustebinti festivalio "Velnio akmuo" publiką liepos 11-14 d. Anykščiuose!

Daugiau apie festivalį skaitykite puslapyje "Velnio Akmuo"