Yaga Yaga Yooo!

Yaga Yaga Yooo!

Savo įspūdžiais iš festivalio "Yaga Gathering" su plačiąja skaitytojų auditorija dalinasi nepaprastoji ManoFestivalio korespondentė, festivalininkė Džynga.

Sugūžėjom susirinkom net žalia girelė linko. Mus globojo ir apsupęs laikė savo jaukiame glėbyje nuostabus miškas. Iškvaišęs, gėrybių pilnas Dzūkijos miškas.

2012 metų "Yaga Gathering" festivalis nenuvylė. Nors ir parkingą rasti paryčiais tamsoje paasirodė misija neįmanoma, tačiau galiausiai gerųjų apsaugos vyrų pagalbos dėka pavyko susiorientuoti. Pliusas geriesiems "dėdėms".

Yaga Yaga Yooo!

Atstumas nuo parkingo iki festivalio teritorijos pavadinkime buvo nemažas, tačiau nepatogumų ar nepasitenkinimo nesukėlė, malonus ramus pusvalanduko niekur neskubant pasivaikščiojimas įspūdingu mišku kėlė džiugesį. Antai sąmanomis apaugusi žemelė žėri dailiomis spalvomis ir netikėtai lapuočių miškas persimaino į kvapnų spygliuočių mišką. Kas gali būti gražiau?

Festivalio publika tiesiog draugiška ir įvairiapusė – štai žmogus švenčiantis bernvakarį, štai draugiškai nusiteikę pojų sukėjai, antai žmogeliukai ant kojūkų, commune art‘o tipis (indėniška palapinė), viliojantis kiek vėsoku vakaro oru, jame prisiglausti, atsipūsti ir pasišildyti prie laužo ir puikios kompanijos.

Upelio čiurlenimas, paukščiukų čiulbėjimas po nakties tranzo vibracijų gaivino ir ramino mūsų užburtas ausis. Atsigaivinti kvietė ir ežero pakrantės. Ežeras ne tik gaivino bet ir maitino. Nepasikuklinome pasigauti poros žuvelių ir jas kepti laužo ugnyje.

Tiesa laužai nebuvo sveikintini kuomet jie rūseno ne tose vietose kur būta leidimo, tačiau protingai suręsta laužavietė, protingas ugnelės prižiūrėjimas buvo geras įrodymas, kad bėdų mes neketiname užkurti.

Galėjai Guru "Yagoje" sutikti, filmą pažiūrėti, saldumynais pasivaišinti, alaus raudonųjų dobilų paragauti, pasigrožėti kabančiais paparčių lapais, sutartines padainuoti, paspausti ranką milžiniškam ant kojūkų pasilipėjusiam spalvotam padarui. Visko ligi valiai, tereikėjo atkeliauti.

Džynga lynga sako buvo – šoko trypė ir dainavo, ragavo ir vaišino, Yagos ritmais užsipulsavus.

Daugiau apie festivalį skaitykite festivalių skiltyje "Yaga gathering".
O vaizdų galite rasti foto galerijoje.

Yaga Yaga Yooo!Yaga Yaga Yooo!Yaga Yaga Yooo!